Szanowni Państwo,

Portal MlodyWloclawek.eu prowadzony jest w ramach projektu edukacyjno-społecznego przez Włocławski Instytut Rozwoju. Nasz Instytut jest młodą, rozwijającą się organizacją, która dopiero wypływa na wody trzeciego sektora. Nasz budżet jest dość skromny a plany ambitne. W związku z tym, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje mecenatu, sponsoringu lub po prostu wsparcia naszych projektów.

Ci z naszych darczyńców, którzy przed dokonaniem darowizny wypełnią poniższy formularz, mają prawo do korzystania przez ustalony czas z nieodpłatnej powierzchni reklamowej na stronie MlodyWloclawek.eu.

Oferowana powierzchnia reklamowa obejmuje banner górny (koło logo strony), reklamy w pasku bocznym na stronach artykułów oraz reklamy pod artykułami.

Jeśli są Państwo zainteresowani wsparciem jednego z naszych projektów lub nawiązaniem współpracy, prosimy o wypełnienie tego formularza, wówczas niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych oraz w celu otrzymywania informacji o bieżącej działalności Instytutu zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2015, poz. 2135. z późn. zm.)