Nie identyfikuje się ze słowem "wszyscy", ale bardzo ceni "razem", "wspólnie". Spóźnia się, kiedy tylko może.. czyli zawsze. Lubi żółwie, co przekłada się na jej styl bycia (patrz: tempo). Zainteresowana pojęciem sztuki w każdej postaci. Nie wyobraża sobie życia bez dobrej muzyki, designu i świeżo palonej kawy.

Wolontariuszy mieszkających we Włocławku lub z niego pochodzących jest wielu i zajmują się bardzo różnymi dziedzinami. Nie słyszy się jednak często o osobach z naszego miasta, które wybierają się do odległych krajów, by nieść bezinteresowną pomoc głodnym i pozbawionym dostępu do edukacji. Idąc dalej tym tropem, jedna z absolwentek LZK, później zaś Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, zdecydowała się na październikową Misję Madagaskar. Celem wolontariatu jest wyciągnięcie pomocnej dłoni w stronę niedożywionych dzieci, jak i edukacja żywieniowa lokalnej ludności oraz personelu medycznego.
Akcje tego typu są warte chwili uwagi, chociażby ze względu na ogromny wkład pracy i czasu wolontariuszy, którzy chcą zmieniać świat na lepsze. Więcej o Misji Madagaskar dowiedzieć się można na Facebooku oraz na portalu PolakPomaga, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy, mająca na celu wesprzeć sprawę.

 

Film pochodzi z pow. podanego portalu PolakPomaga.pl

Dodaj komentarz