Uwielbia tworzyć i patrzeć na efekty swojej pracy, szuka nowych wrażeń i wyzwań, często buntuje się przeciwko całemu światu; wielbicielka sztuki, fotografii, alternatywnej muzyki, przy której lubi czasem potańczyć.

Wczorajszego wieczoru koncert galowy XXVII Finału Turnieju Poezji Śpiewanej odbywający się w Centrum Kultury „Browar B.”, zabrał nas w intrygującą, refleksyjną podróż. Emocjonalne wykonania młodych artystów, humor gospodarza imprezy – Andrzeja Poniedzielskiego, jedyna w swoim rodzaju Katarzyna Groniec oraz zasłuchana publiczność – to wszystko złożyło się na magiczną atmosferę i rzeczywiście mogliśmy wziąć udział w dobrym koncercie, który nie był jedynie hasłem przewodnim imprezy. Poznaliśmy również laureatów tegorocznej edycji konkursu, oto oni!

27 FTPŚ wygrała Anna Białoń reprezentująca Klub 6. Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie. Anna dostała także rekomendację do Zamkowych Spotkań „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie oraz nagrodę publiczności.

Drugie miejsce zajął Michał Wróblewski reprezentujący Liceum Ogólnokształcące w Iławie.

Dwie równorzędne trzecie nagrody otrzymały Nikola Krauze reprezentująca Kwidzyńskie Centrum Kultury i Kamila Wojtkielewicz reprezentująca I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku.

Oczywiście byliśmy na miejscu i przygotowaliśmy dla Was fotorelację z występów konkursowych oraz wielkiego finału XXVII edycji. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć, a na kolejnym Turnieju Poezji Śpiewanej widzimy się za rok!

Dodaj komentarz