Uwielbia tworzyć i patrzeć na efekty swojej pracy, szuka nowych wrażeń i wyzwań, często buntuje się przeciwko całemu światu; wielbicielka sztuki, fotografii, alternatywnej muzyki, przy której lubi czasem potańczyć.

IV KONFRONTACJE TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO CODA odbyły się w sobotę 19 maja. Do Włocławka przyjechało ponad 300 tancerzy z Ciechanowa, Kalisza, Bydgoszczy, Bielska-Białej, Warszawy, Białegostoku, Mrągowa, Łodzi i Lublina. Choreografie oparte na tańcu współczesnym oceniało jury, w którego skład wchodzili profesjonaliści tacy jak:

Aleksandra Dziurosz –  Zastępca Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca, pomysłodawczyni i dyrektor Warszawskiego Teatru Tańca, dyrektor Warsaw Dance Days – Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego, kierownik artystyczna Chopin University Dance Company,
Anna Krysiak –  Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu obecnie tańcząca w Carmen w warszawskim Teatrze Wielkim,
Jacek Przybyłowicz – przewodniczący jury, absolwent Państwowej Szkoły Baletowej i Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

CODA co roku daje możliwość zobaczenia występów tańca współczesnego na najwyższym poziomie i przeżywania emocji wraz z osobami występującymi na scenie. Nie możemy doczekać się już kolejnej, na której również będziemy i zrelacjonujemy dla Was tak jak tegoroczną.

Dodaj komentarz