8 marca to niewątpliwie jeden z ważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Ich cierpliwość, ogromna siła i zapał, właśnie w ten dzień zostają niezwykle docenione przez każdego mężczyznę. Kwiaty, kolacja czy czekolada nie zastąpią jednak szczerych słów, które dla kobiet czasem znaczą dużo więcej.

Z tej okazji zapytaliśmy włocławskich młodych mężczyzn, kim są dla nich kobiety. i za co je kochają.

„Kocham kobiety za to, że po prostu są. Można z nimi spędzić czas w zupełnie inny sposób, niż w męskim gronie. Wbrew pozorom mężczyzna może czuć się przy nich swobodniej, pokazać prawdziwego siebie, właśnie dzięki wrażliwości kobiet, które akceptują i rozumieją więcej.” (Olek, lat 19)

„Według mnie, kobiety dla mężczyzn są jak ciemność do światła, jak coś do niczego, są potrzebne w myśl zasady dualizmu, gdzie jedna stronie nie może żyć bez drugiej, wzajemnie się definiują.” (Kuba, lat 18)

„Jest z kim zamówić coś z McDonald’s, pójść na koncert, czy nawet bezczynnie leżeć na kanapie i oglądać film. Nigdy się nie nudzisz!” (Wiktor, lat 17)

„Kobiety są motywacją, która uruchamia każdego faceta. Uwielbiam je za upór i wytrwałość w dążeniu do zmniejszenia naszego męskiego ego.” (Dominik, lat 18)

Każdej Kobiecie życzymy więc samych wyjątkowych chwil, a przede wszystkim dużej cierpliwości do naszych mężczyzn, którzy choć czasem nieogarnięci, doceniają je jednak jak mało kto.

 

 

Dodaj komentarz