Od zawsze z muzyką w sercu, miłośniczka spontanicznych wyzwań i przygód. Uwielbia rozmowy o ciekawych punktach widzenia, najlepiej przy dobrym jedzeniu.

Jeśli poszukujesz ciekawej aktywności na nadchodzący weekend, to przedstawiamy coś specjalnie dla Ciebie! Kobieto, dziewczyno, przed Tobą okazja do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach z podstaw samoobrony!

Spotkanie odbędzie się 10 marca w Szkole Podstawowej nr 2 na ulicy Żytniej 47, o godzinie 11:.

Seminarium poprowadzi Marek Lach EXPERT II Krav Maga – Instruktor z uprawnieniami Stay Away oraz kadra instruktorów Krav Maga IKMF w asyście. Umiejętności oraz wiedza na temat tego jak powinnyśmy się zachować w niebezpiecznych sytuacjach, może uchronić nas przed wieloma przykrościami, a nawet utratą zdrowia. Kierujemy to zaproszenie do każdej przedstawicielki płci pięknej, bez względu na wiek czy poziom sprawności fizycznej. Dlatego też zabierzcie ze sobą każdą kobietę, której mogą się przydać te informacje. Swoim patronatem akcję objął Prezydent Miasta Włocławek Pan Marek Wojtkowski, a także lokalne media. Z roku na rok chętnych jest co raz więcej, więc Ciebie również nie może zabraknąć!

Poza profilaktyką nieprzyjemnych zdarzeń i zadbaniem o siebie, będzie również możliwość zarejestrowania się w bazie dawców szpiku. Nie potrwa to dłużej niż 5 minut, a udział w akcji może uratować komuś życie.

Więcej informacji na oficjalnym wydarzeniu na Facebook’u. Szukajcie ich TUTAJ.

 

Dodaj komentarz