Od zawsze z muzyką w sercu, miłośniczka spontanicznych wyzwań i przygód. Uwielbia rozmowy o ciekawych punktach widzenia, najlepiej przy dobrym jedzeniu.

Jak co roku, mieszkańcy Włocławka aktywnie uczestniczyli w Finale Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i okazali serce (oraz swoją hojność) podczas wszelkich aukcji, licytacji, czy przed wolontariuszem z puszką. Tegoroczna edycja obfitowała w interesujące wydarzenia kulturalne i nie tylko, które miały na celu zachęcić Włocławian do wsparcia idei wyrównania szans w leczeniu noworodków. Udało się nam do tego przyczynić? Oczywiście, że tak i to wyjątkową kwotą!

290.896,75zł – tyle udało się zebrać podczas 26. Finału i JEST TO REKORDOWA SUMA zebrana podczas wszystkich finałów organizowanych przez nasze miasto.

Udało nam się zapytać jednego ze sztabowców WOŚP-u, co sądzi o tegorocznej zbiórce:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze piękne miasto tak się udziela w trakcie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Nasz sztab jest zgraną ekipą,  która co roku dba o to, aby każdy finał odbył się z jak największym przytupem! Tegoroczny miał miejsce na Zielonym Rynku, a sztab WOŚP za swoją siedzibę obrał największą  salę w Urzędzie Miasta. Dzięki udostępnieniu tej lokalizacji, mogliśmy utworzyć więcej stanowisk liczących pieniądze i skróciło to czas czekania wolontariuszy na rozliczenie. A było co liczyć! Jak co roku włocławianie nie zawiedli, padła rekordowa suma bliska 300.000zł. Aż serce rośnie!

Dodaj komentarz