Licealistka, zakochana w świecie kultury. Miłośniczka nuggetsów, pasjonatka rysunku i powszechnie pojmowanej sztuki. Ceni sobie połączenie klasyki z współczesnością oraz dobrą herbatę.

Ostatnim razem zabraliśmy Was na kawę sok i burgera. Staraliśmy pokazać najbardziej interesujące miejsca do zjedzenia czegoś ciekawego a przede wszystkim smacznego. Ale to zdecydowanie nie był koniec, przecież we Włocławku jest więcej niż pięć dobrych lokali. Oto przed Wami Przewodnik Smakosza II!

Chcesz stać się gwiazdą Bollywood? Zima trwa, czasem ze śniegiem, a czasem bez. Chcielibyśmy chociaż na chwilę pojechać na egzotyczne wakacje i powygrzewać się pod palmą, Jest sposób na przeniesienie się w nieco cieplejsze miejsce nie opuszczając granic Włocławka. Indyjskie smaki przetransportują Was prosto do Bollywood! W Restauracji Taste od India Smak E Hind możecie posmakować dań niczym prosto z New Delhi.

Lepiej niż u mamy? Jeśli macie ochotę na cudownie podany przepyszny obiad powinniście wybrać się do Tapas3/4! Niech nie zmyli Was nazwa, nie dostaniecie już tam hiszpańskich przysmaków. Codziennie czeka na Was tam inne danie dnia, które skusi Was nie tylko świetnym smakiem ale też atrakcyjną ceną. Nie wszyscy z Was pewnie wiedzą, ale Tapas posiada dwa lokale. Oba znajdują się na Placu Wolności, lecz drugi nazywany jest Piwniczką Tapas i wejście do niego znajduję się w bramie zaraz obok pierwszej lokalizacji. Idąc do Tapas możecie być pewni, że czeka Was danie przygotowane z najwyższej jakości produktów, które w smaku będzie prześcigać się w wyścigu z pięknym podaniem.

Budka nie w budce? Chyba większości zapiekanki kojarzą się jedynie z takimi podawanymi z budki. We Włocławku jednak możemy znaleźć BarBułka który oferuje nam bardzo zróżnicowana zapiekanki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy na spokojnie usiąść w środku i cieszyć się jedzeniem pysznej zapiekanki, zamiast jeść ją na mrozie. Największym powodzeniem cieszy się zapiekanka Śląska, Parmeńska, 4 sery oraz Mięsna.

Pizza jak we Włoszech? Niekoniecznie musimy jechać do Italii żeby posmakować włoskich smaków. Pizzeria Pesto może nam je zagwarantować w najwyższej jakości. Wnętrze restauracji jest bardzo przytulne, dzięki czemu poczujemy się jak na obiedzie w charyzmatycznej włoskiej wiosce z tradycyjnym jedzeniem. Jeżeli macie ochotę na pizze z prawdziwego zdarzenia powinniście wybrać się właśnie tam!

Jaki bar brać? Zdecydowanie Yaki Bar! Wiemy, że sushi nie przemawia do każdego. Ale jeżeli pójdziecie właśnie w to miejsce zakochacie się w tych przysmakach. Wielu ludzi nie zdaję sobie sprawy, że sushi nie jest tylko z surowych ryb. Można wybrać zawartość i cieszyć sie ulubionymi smakami co przybliży nam japońską kulturę. Bardzo polecamy również jaśminową herbatkę!

We Włocławku naprawdę możemy znaleźć więcej ciekawych miejsc, które zaskoczą nas pysznymi daniami oraz miłym wnętrzem. Wystarczy poszukać. Smacznego wszystkim!

 

 

 

 

Dodaj komentarz