Licealista, miłośnik butów i ubrań. W wolnych chwilach chodzi na siłownie i ogląda mecze koszykówki. Ceni sobie dobrą muzykę i szczerych ludzi.

Dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie zanotowali koszykarze z Włocławka. Tym razem ich wyższość musiała uznać ekipa beniaminka z Gliwic.

Rottweilery przed starciem stawiane były w roli faworyta. W trakcie meczu potwierdziły, że nieprzypadkowo znajdują się na pozycji lidera PLK. Od pierwszej kwarty spokojnie kontrolowały wynik, do przerwy wypracowały sobie dziesięciopunktową przewagę, którą w drugiej połowie powiększyły jeszcze o 9 oczek. Po ostatniej syrenie tablica pokazywała wynik 94:75.

Dołącz do super-ekipy. Młody Włocławek szuka dziennikarzy i fotografów. Zgłoś się do nas!

Na pochwałę zasłużył Ante Delaš, który zdobył 18 punktów. Nie zawiódł też wybrany przez ligę zawodnik miesiąca Ivan Almeida (17 punktów, 7 zbiórek), a także wracający po przerwie reprezentacyjnej Kamil Łączyński i Josip Sobin, kolejno 10 i 13 punktów.

Ekipa Anwilu swoje następne spotkanie rozegra 12 grudnia. Będzie to kolejny wyjazd, tym razem do Dąbrowy Górniczej, gdzie zagrają z tamtejszym MKSem. We Włocławku koszykarzy zobaczymy dopiero 17 grudnia, jednak nie będzie to zwykły mecz – o godz. 12:40 podejmą u siebie Polski Cukier Toruń, srebrnego medalistę poprzednich rozgrywek.