Ekstrawertyczna społeczniczka, która do szaleństwa kocha szarlotkę swojej babci.

Pobawmy się w zgadywankę. Co jest szare, grube, gdy idziesz możesz to kopnąć, a zaraz i tak wróci w to samo miejsce? Jestem pewna, że wiesz! Dobra, mała podpowiedź. Jest brudne i przenosi choroby. Nadal nie kojarzysz? Okej, zerknij na obrazek wyżej, a rozwieje on Twoje wszelkie wątpliwości. Tak, to gołębie! 

Słyszeliśmy, że umyłeś dzisiaj auto…

Znasz to uczucie, gdy umyjesz auto? Jest takie piękne i lśniące. Parkujesz je pod drzewem, bo przecież mamy lato, a ty nie chcesz mieć w samochodzie 40°C i idziesz na zakupy. Wracasz, wsiadasz za kierownicę i co widzisz?

Borelioza nie tylko w lesie

Przyznaj się, gdy słyszysz nazwę tej choroby to przed oczami widzisz tylko kleszcza, a co za tym idzie – las. Niespodzianka! Te latające szczury przenoszą dziesiątki chorób głownie dlatego, że pod swymi barwnymi piórkami posiadają masę pasożytów.

Też Cię to kiedyś spotkało. Nie wkręcaj, że nie.

Idziesz sobie ulicą, zwykły niepozorny dzień. Oto dwie wersje zdarzeń:

Mild version: dostajesz chwilowego zwału, ponieważ gołąb właśnie postanowił narobić przed Twoim nosem.

Hardcore version: wpadasz w furię bo gołąb właśnie postanowił narobić na Twój nos.

Jestem wybawicielem zwierząt

Byłeś kiedyś na Placu Wolności? A może inaczej. Czy byłeś w jakimkolwiek mieście, gdzie na starówce nie ma gołębi? Jeśli tak, to napisz do mnie, chęcią tam pojadę i pozwiedzam. A wiesz dlaczego nie znajdziesz w Polsce takiego miejsca? W każdej miejscowości znajdzie się taka osoba, która chce zbawić świat poprzez dokarmianie biednych, zagłodzonych ptaszków!

Są bardziej memiczne niż Andrzej Duda

Spośród wszystkich wad gołębi jedno trzeba im przyznać – order za memiczność. No powiedz mi, że nie uśmiechnąłeś się, gdy zobaczyłeś to zdjęcie.

 

Comments

Dodaj komentarz