Licealista, miłośnik butów i ubrań. W wolnych chwilach chodzi na siłownie i ogląda mecze koszykówki. Ceni sobie dobrą muzykę i szczerych ludzi.

W niedzielę 5 listopada do Włocławka przyjechała drużyna ze stolicy. Goście po sześciu porażkach z rzędu od początku skazywani byli na kolejną, jednak tak efektownej wygranej Anwilu nikt się nie spodziewał. Gospodarze od początku zdominowali graczy z Warszawy. Mecz rozpoczął się od prowadzenia Rottweilerów 11:0. Przez kolejne minuty włocławianie zwiększali swoją przewagę i po 40 minutach tablica pokazywała wynik 107:66. W barwach Anwilu świetnie zaprezentowali się: Szymon Szewczyk, Michał Nowakowski i Jarosław Zyskowski, którzy zdobyli kolejno: 18, 18 i 17 punktów. Po 7 rozegranych kolejkach koszykarze z Włocławka z bilansem 6-1 są liderem PLK, natomiast Legioniści z bilansem 0-7 zajmują ostatnie miejsce.

Swoje kolejne spotkanie Anwil rozegra 13 listopada, zagrają oni w Gdyni przeciwko drużynie Asseco. W Hali Mistrzów koszykarzy zobaczymy 19 listopada, ich przeciwnikiem będzie BM Stam Stal Ostrów Wielkopolski.