Licealistka, zakochana w świecie kultury. Miłośniczka włoskiego jedzenia, pasjonatka rysunku i powszechnie pojmowanej sztuki. Ceni sobie połączenie klasyki z współczesnością oraz dobrą herbatę.

Wiele osób twierdzi, że prawdziwą sztukę znajdujemy w galeriach i muzeach… Nie zauważamy, że spotykamy ją codziennie –  wokół siebie. Ulice naszych miast, w tym Włocławka są pełne różnych dzieł.

Vlepvnetu to grupa ludzi, szukającej sztuki na ulicach polskich miast już od 14 lat. Przez ten czas starają się popularyzować sztukę uliczną w Polsce. Stworzyli oni również wystawę, która 16 października zawitała do Browaru B we Włocławku.        Mogliśmy odwiedzić ją tylko jednego dnia – jest to jeden z celów autorów. Dzieła przewożone są w zużytych już, szarych, dużych torbach, które też były elementem wystawy. Twórcy poruszają się tylko komunikacją miejską, aby jak najwięcej obcować ze streetart’em. Gdy wystawa jest otwarta członkowie Vlepvnetu przechadzają się po danym mieście, by znaleźć ładne i ciekawe motywy, które będą mogli zamieść na stronie aby zobaczyło to więcej osób.                                                    Inicjatywa grupy jest naprawdę bardzo ciekawa i warto się z nią zapoznać. W dzisiejszych czasach żyjemy tak szybko, że nie zauważamy ile piękna nas otacza.

Dodaj komentarz